• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen ifra Pattaya og Kaares partybar

grindstein

ScanFlyer Silver
Da har unge lovende Grindstein kommet seg på en nye ferie i Thailand. Sålangt har man flydd med følgende individ, LNNON, A6ECN og A6EBS. Trippraport med utfyllende bilder og tekst kommer etter ankomst norge den 14februar. Ha en fin tirsdag
 
God formiddag fra Suvar... flyplassen i BKK. Litt flyging og litt hotell gjen står av vinterferien. Blir nok litt overgang når man kommer hjem og skal på jobb om noen dager.

Ha en fin dag banditter og godtfolk.
 
God morgen fra kantina. Elgen Helge har idag blitt utskremt for å fikse ferske M&M pastiller med porsjonsgenerator til bikkja. Det var en loddtrekning om hvem som skulle reise ut tidlig i vinterværet og Helge tapte så det suste.

2013-01-29064253.jpg


Oppturen er jo at slike som han har fått eget hjørne i kantina. Det er fint. De på nabobordet var mindre imponert over å få en elg som nabo, men de om det.

Ha en fin dag skrotinger.
 
God morgen fra Forus!

Uvanlig start på dagen, om gir en god indikasjon på at dette og blir en travel dag.....

Nuvel, sånn går nu daga'n. Ha en fin en forumister! :)
 
Mornings fra en av #Ruters røde. Snø og sludd i hovedstaden, og i det hele ganske slapsete. Dog så tror jeg forholdene Marka holder seg og dette kommer som tilskudd. I tillegg er prognosene på "varmeperioden" forkortet så det skal bli kaldt fra torsdag av, så tror ikke jeg trenger bekymre meg for skiføret.
Blir å flytte kontor i løpet av dagen, så slipper ved å plage SAP konsulentene med så mange spørsmål i dag. Selv om gårsdagen kunne konkludere med en bug i SAP og ikke en feil hos meg :colgate:

Ha en fin dag
 
God morgen fra NSB type 74. I dag står konsulentarbeid for en stor offentlig kunde på dagsorden. Forhåpentligvis blir det ikke noe stress.
 
God tirsdag fra Pattaya, ikke fra Partybaren til Kaare men fra Darkside of Pattaya.
Litt overskya her her i dag, så blir vel å booke en tur til junglen i dag så man får besøkt familien til fruen. Ellers så blir det vel en tur ned på gymmen å få løfta noe jern :D

Da har unge lovende Grindstein kommet seg på en nye ferie i Thailand. Sålangt har man flydd med følgende individ, LNNON, A6ECN og A6EBS. Trippraport med utfyllende bilder og tekst kommer etter ankomst norge den 14februar. Ha en fin tirsdag

Ha en fin ferie :) Håper du ikke gror fast i baren da :colgate:
 
God morgen hvor man er in-office for en time forløplig før turen går ut for et møte, herregud som jeg hater møter midt på dagen!

Gårskvelden ble tilbringt i godt selskap med bruchetta og rødvin til, synd 20-bussen ikke går senere enn det den gjør nå.

Ha en fin dag, og husk - det er snart helg!
 
Hepp fra Trondheim

To dager igjen til årstreff -kjenner det skal bli godt med en kald en.Men før den tid er det jobb,jobb og jobb.Mnds.avslutning så det synger-håper bare jeg bli ferdig til torsdag kl. 2000 :D :drink

Ellers er familien på vei til å bli syk igjen....*GRRR* håper ikke det slår ut....

Strålende dag iallefall til alle sammen :) :) :)
 
Hepp hepp fra det våte Sørland.
Regnet bøtter ned, men det smelter jo på snøen, så aldri så galt at det ikke er godt for noe.

Her fikk man seg en fridag i dag, så nå er resten av familien vippet ut av huset til sine gjøremål, og jeg tror faktisk at jeg hopper tilbake i loppekassa for et par timers skjønnhetssøvn. Må jo være lov det? hehe

God tirsdag y'all!

BF:cool2
 
Back
Top