• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen fra tom gullstua OSL

SQ 777

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Hopp og sprett LHR EWR MIA med mat i SQ stua T2. Kos dere i snøen:drunk:
 
Endelig ble det skikkelig vinter:-) God morgen fra Nordens Paris - hjem i ettermiddag. Ha en flott onsdag:-)
 
Morn fra SK2302. Straks klar for å fly til Oslo for så å dra videre til Stavanger.

Måtte forklare de to ved siden av meg at setene var "ledige", jeg hadde seff rett. Dog er den sosiale aksepten for denslags heller fraværende=) Dårlig gjort av meg....eller nei.
 
God morgen fra NSBs lounge på Lysaker. Mye betong og lite kaffe eller annen drikke her. De kan imidlertid by på en muslim som har vendt seg mot Mekka for morgenbønn.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
God morgen fra trikken. Det snør og de ca 10cm som har kommet til nå hjelper definitivt på skiføret [emoji3] Lunsj med gamlefar i dag
Kommunen får også begynt å bruke litt av brøytebudsjettet. Ha en fin dag

87a868c980cbac9f17b1e7a487940df3.jpg
 
G'morgen. Sitter med en kaffe og foretar morgenritualet.

Ferdig med ritualene her i Mosjøen, så da forflytter Møte-MOW seg utover i Europa for nye eventyr. Hvis alt går som det skal, avsluttes dagen i en myk seng på et slott i Frankrike.
 
Takk og pris at jeg ikke er hjemme i Oslo i dag - men kommer oppover fra Mallorca i morgen ettermiddag og reiser tilbake tiø øya lørdags morgen - takk og pris at jeg slipper dette kaoset :)

Ha en onsdag videre.

Jan
 
Saft suuuuse... Jeg skjønte ingenting når folk gnålet om at vinteren kom. Til slutt måtte jeg titte ut av vinduet.

Oooops... også videre.

Jeg skal stinke til Bristol i dag, så dere får bare kose dere og ha en fin dag og sånt.
 
God midt på dagen fra det Sørlandske!

Her er snøen borte men det blåser godt i dag og det regner innimellom. Helt greit det så lenge man slipper snø.

Ingen planer for dagen. Bare litt papirjobbing hjemmefra. Men det går nok.

Fortsatt god onsdag.
 
God morgen fra Garçon på Lillestrøm stasjon - her gjør man som Lillestrømlinger - ser det gode i alle og drikker god kaffe.
 
God ettermiddag fra Bodø
Går litt i lykkerus nå. Fruen har fått innvilget innreise og opphold hit, så vi må skaffe henne billett nå. Vurderer via DXB fra CEB. Hun må dit for å få utreisetillatelse fra Phil.

Ellers en daff dag. Har fri idag, så blir litt kaffe sammen med venner. Jobbuka begynner i morgen, og da holder jeg på til neste tirsdag. Det går vel greit... ;)

Ha en flott en!
 
Last edited:
Javel ... da var man installert på konferansehotellet her langt ute på det franske bondelandet. Blir bingen etter annen omgang av Sevilla-Leicester.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Back
Top