• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen fra Shanghai

United1K

Up in the air ✈
Hei å hå fra Shanghai.
Jaja.....ferien til Rarotonga har ikke gått så veldig bra pga av Dreamliner problemer.
Men med godt humør og det å bli kjent med masse nye folk er gøy også. Forhåpentligvis går flyet om en time til Aukland. Ååååå.....eg vil til stranden :)
Ser også at flyet mitt har havnet i avisen også i New Zealand.
God helg alle sammen!

http://m.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=11556467
 
God lørdag fra City of Dreams i Macau!

I dag skal man til Hong Kong og forhåpentligvis møte flere flypratere på tur. Bare si hvor og når folkens!

Fine 19 grader her i dag, litt shopping nå så båttur til HK og tre netter der. Julegavene skal unnagjøres og jobbmøtet mandag avslutter turen. Hjem til jul på tirsdag..:)

Ha en fin lørdag!

Kim
 
God lørdag fra Oslo nord - her er det ikke mere enn få grader på plussiden og det blåser nesten trær - vindkastene er på plass.

Men det blir vel noen bilder i dag også :)


Jan;)
 
God morgen fra Sandaker. Merket at egg, bacon og bønner rettet opp mye av skadene fra gårsdagens julebord. Et par ærend på agendaen, men tror jeg tar kollektivt og ikke bilen inntil videre. En liten fly&øl ligger det også an til i ettermiddag. Å reparere er undervurdert. Ha en fin dag
 
God dag fra Gamle Oslo. Her er man allerede oppe (09:22) og er klar for dagens dont. Det må ryddes litt før lutefiskgjester kommer og så må det tilberedes lutefisk med tilbehør. Hellstrøm har allerede ankommet, det samme har Aass. Så da satser vi på en hyggelig kveld. Ha en fin-fin lørdag, med eller uten lutefisk!
 
God dag fra London. Hamleys er ranet, og jammen klarte de ikke å rane meg også med 50 kr for en bærepose.

Blir budsjettshopping på denne turen, så cashmere shoppes på Benneton fremfor dyrere altarnativer.

Satser på loungehopping i ettermiddag.
 
Grompf fra Lillestrøm. Sov lenge i natt også. Det er sykt deilig og noe jeg virkelig trengte.

I efta rettes snuta mot hytta til en kompis ute i Bjørkelangen, eller noe sånt. Aner ikke hvor det er, men har et navn på GPS'en.

Ha en fjong en
 
G'moorgen! Her står valget mellom Arsenal-Sunderland eller ManU-West Ham ..

Sol og fint, men beinkaldt her i semitropiske strok. Blir en tur på dynga og en tur til Petsmart for å handle hundemat - ellers ingen spesielle planer. Juleshoppingen er stort sett avsluttet, men blir kanskje et par småting til meg selv ... :p
 
Back
Top