Forresten: med fare for å bli oppfattet som en skikkelig n00b, hva står egentlig "DO" for? Har faktisk forsøkt å google, men fant ingen fornuftige svar...![]()
Du gjør det for vanskelig, bruk ordboka: "To do, did, done"![]()
Ta den mest innlysende engelsk-norskVel, resultatet da kommer jo meget an på hvilken ordbok som benyttes!ld
Mornings. Foreløpig ikke kommet lenger enn til Trikken på vei til Flytoget. Som Fluxie var inne på så er det tid for Scandinavian DO med milepoint.com, og Stockholm og Helsinki står på helgens program. Ryktene skal også ha det til at jeg er nødt til å si noen fornuftige ord iløpet av dagen, før nettets Mr. Bonusprogram og en storkjeftet nordlending skal by på middag:cheers:
Ja, ja. Folk skal til New York idag. Det betyr 0838-avgangen med Flytoget fra Asker og sete 0A til EWR. Et par øl på "Iron Monkey" før en bedre steakdinner i ettermiddag/kveld!
En kort tur med DY i dag, avgang på rute - men ankommst Gate 43 igjen etter 10 minutter...OSL er kanskje nesten like spennende som Budapest ;-(
God morgen folkens fra Polar Pioner i Norskehavet,
Livet på feltet er bra, litt SE kuling fra lavtrykket på vei inn fra vest. Det er varslet 9m sjø , men det skal ikke hindre fremdriften nevneverdig.
En liten uke ute i havet før kursen settes tilbake til fastlandet.
Oljeproduksjonen til fedrelandet må sikres!
Ha en fin dag alle.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.