• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God lørdag fra Trondheim

LN-FHU

Superflyer
God lørdag fra Trondheim

Da sitter man på Værnes og er klar for en liten MR. Sola skinner og temp.ligger vel på en 6-8 grader.
Ha en strålende lørdag :)
baee1b21646da2bfc280c2a4f2a66dc1.jpg
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen fra Funchal. Her tar termometeret en tur under 20 før solen gjør seg gjeldende igjen. Ble varmt for all rundfarten min igår, Endte opp med både vannblemme av all gåing og brennende ansikt av kraftig sol fra skyfri himmel. Og det er idag som egentlig skal bli den store utfluktdagen. Får huske både solkrem og vannblemmeplaster idag. Er rett og slett ikke vant til å være så mange dager ett sted. Og søndag drar jeg så sent at det er mulig å få med seg noe da også. Kan jo liksom ikke bare legge meg ved bassenget.

Er forvirret av at jeg ved innsjekking fikk en lapp hvor de sa at jeg så raskt som mulig måtte fylle ut avreisetid og levere til resepsjonen. Har ikke fått noe slikt før. Hva i alle dager er de egentlig ute etter? Å sende en bærer til rommmet?

Ha en god en alle som fortsatt er ute på eventyr.
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen fra Lillestrøm . Klar til å gjøre hagen shiny... For 17. Robert , varmt vær i Funchal er unormalt , meget unormalt. Men sikkert knyttet til heatwave i Spania hvor Sevilla konkurrerer med Dubai om dagen, nådde ny rekord på 43. :cool:
 
Re: God lørdag fra Trondheim

Det ble markant varmere i Funchal da vinden stoppet opp igår. Sydvendt gryte, kraftig sol og skyfri himmel får opp tempen. Tror de offisielle målingene er fra flyplassen hvor det blåser mere.
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen fra Oslo. Overskyet, og snart 10 grader her. 17 mai frokost i morgen, så en hel haug av ting som må gjøres. For første gang på lenge var det konas tur til og underholde junior i morges, så jeg fikk jo sove helt til 07:45. Uvant med og sove etter 06:00, så virker nesten som kroppen har gått i dvale. Så blir vel noen turer bort på maskinen under i løpet av dagen [emoji477][emoji42]


cfdb5f8a1afbd561417b66e20ef33907.jpg
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God lørdag fra Snillfjorden. Her har man noe sol og delvis blå himmel, men ryktene vil ha regn i kveld. 16 mai her i huset betyr fotball for hver krone. 21,500 stk har billetter til RBK-Sandefjord, men denne forumisten nyter det hele på 55 tommer med god lyd og hamburgere til. Moder'n og lillesøster dukker nok opp like før avspark, fotball og familietid hører sammen. :)

Foruten ball så skal 1 stk kake lages i kveld slik at den er klar for morgendagens festivitas. Ha en strålende 16 mai forumister! :D
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God frokost fra Mallorca - lett overskyet og bli rundt 20 grader iflg yr.no - det er passende temperatur når man ikke skal på stranden for å bade/sole seg :)

Sitter å ser på flightradar.com for å finne ut hvilken bane retning de benytter og ser at de lander fra sør i Palmabukta og dermed blir det ingen bilder i dag, hvis de ikke snur retningen i løpet av dagen.

Ha en god dag hjemme i Norge eller hvor du befinner deg.

Jan
 
Re: God lørdag fra Trondheim

Greetings fra Moss

Her er man snart ferdig pakket, gjenstår bare laptopen :p
Hjemreise i dag, satser på null issues på veien, men det er trossalt dagen før dagen, så da er det nok en del kjøretøy på veiene i dag :(

Som normalt så har man lyst til å booke noe, men må bare finne ut når jeg kan reise, og hvor. Trenger en del miles for å opprettholde status, så hvis noen vet om noen gode C-klasse dealer i *A så sier jeg ikke nei til tips :p

Ha en fin dag forumister :)
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen fra Saga-øya :-)
Utrolig hvor mange avganger Iceland air har herfra bare u løper av en liten halvtime på morgenen.

Sol, kaldt og sur vind :-)
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God lørdags kveld fra Nadi. Svært mye varmere enn TRD her. Og om et par timer er det god lørdags morgen igjen...
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen fra Saga-øya :-)
Utrolig hvor mange avganger Iceland air har herfra bare u løper av en liten halvtime på morgenen.

Sol, kaldt og sur vind :-)

Du skal vel tilfeldigvis ikke ned idag.....? :D
 
Re: God lørdag fra Trondheim

Ødelagt. Ifølge TripAdvisor var vi på top3 restaurant i Beograd i går. Aldri opplevd makan til god mat og drikke. Vi festet meg eier og servitører etterpå og i følge snaps så var vi i seng ca. 0500. Glad jeg ikke er russ, helt kake! Heldigvis direkte flight hjem i kveld!

LN-FHU: Hvor skal du?!

Natta... [emoji13]
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God Formiddag fra Køben, her har man akkuratt overlevd enda en atlanterhavskrysning med en av de sliten 340 kabinene til sas. Meldes om lite fagmøder så da ser det ut som flyet til sola går på tiden.

Ha en fin dag folkens!
 
Re: God lørdag fra Trondheim

God morgen! Nå er ferien igang, så nå skal det ikke logges på jobb-pc før 3. Juni i Mosjøen ..

Deilig morgen på terassen med kaffe og bikkjene. Snart drar man på en svipptur over grensen til SC for å sette opp en postkasse og koble litt ledninger for de gamle, men tilbake i kveld.

Ha en fin lørdag, alle som satser på Molde-tap i dag!
 
Re: God lørdag fra Trondheim

Prøvde egentlig å åpne ny tråd om 17 mai siden klokken er slagen i denne delen av verden, men er vel for ny her
Fikk en ufrivillig ekstra dag (eller fler?) på Fiji da stuerne klarte å kjøre ned lasteluken på FJ810 for et par timer siden.
Men sikkert ikke verste plassen å feire grunnloven etter værrapportene i gamlelandet å dømme.
Happi søttende!
 
Re: God lørdag fra Trondheim

Prøvde egentlig å åpne ny tråd om 17 mai siden klokken er slagen i denne delen av verden, men er vel for ny her ��
Fikk en ufrivillig ekstra dag (eller fler?) på Fiji da stuerne klarte å kjøre ned lasteluken på FJ810
Ikke forbli inne på fastlandet, men kom deg ut til småøyene. Beachcomber var tidligere meget bra, men vet ikke om de fortsatt er like bra.
 
Back
Top