• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God Fredagsmorgen

Jaja - her sitter jeg i loungen på Mosjøen International og venter. Snevær sørget for kansellering, og nå håper jeg at det ikke kommer en ny strategisk byge .... Men Widerøe passer godt på oss. Alle har fått pizza og brus. Det ser ihvertfall ut til at jeg kommer meg til Oslo i kveld, og det er det viktigste!

Kan hende dere får med dere skiene til Northug fra TRD-OSL :D
http://www.vg.no/sport/ski/langrenn/artikkel.php?artid=591742
 
En flott arbeidsuke er over med noen absolutt herlige overraskelser på jobben.
For det første fikk jeg god omtale på intranettet vårt for gode prestasjoner og deretter ramlet det inn Metallica-billetter. I går fikk vi beskjed om konsernbonus som skal utbetales neste uke så der er i hvertfall sommeren sikret :)
Var en bitteliten tur på puben i sted og happyhour og nå blir det sofaen resten av kvelden.
 
Da har jeg nådd Værnes - NOT har akkurat rullet ut og LN-RRG har parkert på gate 33. Ugh ..
 
viktig detalj det der Twin Otter! ;)
god kveld fra stugu (aka Skøyen) her er planene om høstferie i boks - OSL-MAD med LH :D blir 6 bra dager det, får man håpe. Ellers så er man fornøyd med helg - endelig! Som dessverre resulterer i puggetid for mattetentamen, norsklekser og engelskfremføring... sosialt samvær kan glemmes :/
god helg godeste forumister! :D
 
Endelig! Da var man installert på Raddisen klar for noen timers søvn. Nå gjelder det å ikke forsove seg ....
 
Back
Top