Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Grdmpf fra det Sørlandske!
Våknet med sandpapir i halsen og følelsen av at en kraftig forkjølelse er på innmarsj. Det i tillegg til kraftig reduksjon i EuroBonus-opptjening gjorde at man ikke kunne starte denne posten med "God".
Det er vel nettopp på slike dager man bare skulle blitt i senga. Er det rart jeg drikker??
Tur ble bestilt med BMI i går. Første gangen med det selskapet. Noen med erfaringer? Aberdeen har vi dog besøkt tidligere. Litt kult med jet med 37 seter til og 49 var det vel fra.1 pluss 2 seter i bredden har ikke alle... Jetflyene, spesielt det minste, ser jo så små og søte ut!
![]()
Vet ikke hva de har i drikkevannet der på øyene men noe er det.
God ettermiddag fra Trøndelag!
Fløy TRN-BRU i en ERJ145 fra BMI i fjor en gang. Lite og trangt fly, fint med enkeltseter om man reiser solo. Høydepunktet var veldig britisk og hyggelig crew. Vet ikke hva de har i drikkevannet der på øyene men noe er det. Ville ikke nølt med å reise med BMI flere ganger.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.