• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Forslag om Sticky - SpotterGuide

baselutvann

ScanFlyer Gold
Er det mulig å lage en Sticky tråd på med Spotterguider hvor folk kan dele sine beste plasser rundt de forskjellige flyplassene ?
 
Blir det gjort skikkelig med bilder og gode forklaringer for å finne frem, så ser jeg ikke noe problem å gjøre den sticky :up:
 
Last edited:

Er vel ikke så oppdatert ? denne var for Osl

A good variety of domestic and inter-European flights (including Aereoflot with a TU154M). Dominated by SAS and Norwegian. Only PIA and Continental fly regular long haul. [B said:
Cargo[/B]

Korean Air with a 744. Lufthansa with a MD11. Aeroflot with a DC10. DHL, UPS, Icelandair etc.

Begynner å bli en stund siden vi fikk MD 11 og DC ofte!
 
Da har jeg startet en tråd ang spotterguider, og gjort den sticky.

De guider dere vil ha inn, kan dere lime inn der så slytter jeg den til første tråden slik at alle blir samlet der.

NSFF
 
Det er bare å sette igang å oppdatere .. ;)

Men der ikke KGL's utmerkede spotterguider finnes, er det en fordel for alle å få mest mulig på ett sted. Kanskje noe for NSFF å få organisert frivillige til å oppdatere norske flyplasser på Wiki?
 
Back
Top