• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Default Flytoget får flypark

jb1

ScanFlyer Rusty
Medlem
Flytoget utvider stadig sine tjenester. Nå kan du kjøre din bil til Lysaker og parkere der.

https://flypark.flytoget.no/

Jeg fikk en e-post om dette idag. Flytoget håper tydeligvis på de ikke legges ned allikevel og viser hvor mye bedre de er.
 
Mener det har vært ruter innfartsparkering på Lysaker lenge? Så dette er vel i tilfellet at de dilter etter vy? Uansett en god ide uten at jeg har åpnet link for å se pris.

Så pris nå 150kr/døgn er jo billig sammenlignet med taxi til Fornebu. Lør-søn gjennom høstferien blir 1100kr pluss flytog. Da er du vel 500kr billigere enn en taxi t/r.
 
Back
Top