• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Flyplassen TVN kl 21.00

memphis_belle

ScanFlyer Blue
I følge tvguiden/programbladet så begynner det en ny sesong med hverdagslige utfordringer på hektiske Heathrow.

I kveldens episode forsøker journalistene Steve og Russel å få et ekslusivt intervju med Cat Stevens.
På dyremottaket må Stuart ta seg av ett ekorn som er fanget i maskineriet på en bilvask mens Sarah må hamle opp med 1000 sure passasjerer som ikke har noe fly å gå til.
 
Replying to Topic 'Flyplassen TVN kl 21.00'

Det var en gledelig overraskelse. Ser ut som det er start neste fredag klokken 21.00. Jeg har allid regnet fredagens som den mest håpløse TV dagen i uken, men nå blir det nok en halvtime foran TV'en på fredagene i tiden fremover
 
Replying to Topic 'Flyplassen TVN kl 21.00'

Hvor ble den norske serien av i samme stilen som ble laget på Gardermoen? Kan ikke ha vært mange avsnitt for det gikk meg hus forbi. Var det ikke TVN som stod bak dette også?

Men kongen når det gjelder flyrelaterte tv-programmer er National Geographic Channel. Så nettopp et ferskt timelangt program om A380 under serien "kjempekonstruksjoner", meget interessant.
 
Replying to Topic 'Flyplassen TVN kl 21.00'

Ja se der ja, Tydligvis blitt forandringer etter at programbladet gikk i trykken.
Åpnet EPG for å ta opp episoden i kveld, men det er ikke noe airport i kveld :-(

Men i følge tvnorge.no så begynner sesong 7 neste uke, altså Fredag 10.feb :)

Så da beklager jeg feilinformasjonen jeg kom med tidiligere.....:naughty:
 
Replying to Topic 'Flyplassen TVN kl 21.00'

Originally posted by memphis_belle
Men i følge tvnorge.no så begynner sesong 7 neste uke, altså Fredag 10.feb :)

Passer meg utmerket siden eg kommer heim kvelden før! Har no TVN her ombord også, men på den tiden av døgnet er eg på vakt...
 
Back
Top