• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

FlyDirect starter RYG-CPH og RYG-BMA

Blubird

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Med visse betingelser...:

For at flyet skal gå, må det imidlertid være minst tre forhåndssolgte billetter.
FlyDirect har inngått et samarbeid med reisebyrået Via Travel om billettsalget.

(...)


Tur/retur København koster det 6950 kroner per pers. Det samme gjelder til og fra Bromma flyplass i Stockholm.

Mer hos FB.no:
Flyr direkte til Stockholm og København
 
Ja ja, men det er noen motsetninger her. Det går ikke å prøve å trekke forretningsreisende (med den prisen er det jo dem man henvender seg til) med så stor usikkerhet om flyet går. Viktig møte i København, men må sjekke om mange nok har kjøpt billett. Og når blir det klart? Tredjemann kommer en time før avgang?

Men bra å tenke nytt og ukonvensjonelt.
 
Det står at flyet skal gå til Stockholm på tirsdager og København på torsdager...? Er det alt de har å tilby - til 7000 kr... Må innrømme at jeg ikke helt skjønner dette konseptet.
 
Via Travel formidler daglig resier for østfoldinger som har behov for å fly til Køben og Stockholm. Det er en liten gruppe av disse som vil få tilbud om å fly med Fly Direct direkte fra RYG.

Man skaper dermed både mer eller mindre fast trafikk for FlyDirect, samtidig som man gir østfoldpassasjerene et alternativ til å reise via Gardermoen, når man har mulighet til det.
 
Ser det står at dette er forløperen til en 50 seter som kommer til våren.. Skal de ta opp CPH der Widerøe slapp?
 
Med de prisene der, så flyr ikke FlyDirect directe til CPH og BMA så lenge....
 
Back
Top