Endelig onsdag morgen...

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
God morgen alle forumister... Nespresso`n er i koppen - det er mørkt ute men det stopper da ikke arbeidsdagen fra å begynne. Blir møter inne og ute av kontoret i hele dag. Ha en bedre onsdag - det nærmer seg helg!
 
God morgen ja!
Alt for tidlig morgen, men man må bære med på det meste som representant i ungdområdet. Så idag går turen til KSU på møte kl 0930, for så å hente min mye etterlengtede Acer Aspire One :D
Ha en fortreffelig dag!
 
Her er det litt over en time igjen av nattskiftet.

Ha en strålende dag forumister, jeg skal sove den bort ;)
 
God morgen fra Oslo. Om en stund bærer det avsted til Little Electricity hvor jeg frem til lunch skal være på Scan-REF messen. Etter lunch er det tilbake på kontoret for å sjonglere videre med excelarkene mine...kanskje lage et nytt et også. Og så lenge det ikke begynner å regne så blir det nok en løpetur i kveld. Ha en fin dag
 
God morgen fra Sas- loungen paa OSL. En kjapp kaffekopp her for jeg stiger ombord paa SAS til Cph og deretter til Nice. Biz hele veien I dag, slik at dette blir nok en helt OK formiddag.
 
God morgen fra Forus! I dag er det dagen, det skal skje stooooore ting her, og jeg er ansvarlig for dette. Problemet er at ingen har gjort dette før, verken andre bedrifter eller leverandør av produktet, og derfor vet ingen helt utfallet, eller hva en kan vente seg :rolleyes:

Men men, vi får se, det kan jo ikke annet enn å gå bra (eventuelt)? :lol:

Ha en fin dag da. :)
 
Last edited:
Good morning fra Trondheim.. En klar høstdag idag ser det ut til.. Undervisning i hele dag, så det blir nok en dag på skolebenken! Ha en fin dag dere!
 
God morgen

Snuppa er levert i barnehagen og frokosten er på bordet.
Først en liten tur for å handle litt klær og slikt til barhagen, før kursen settes mot OSL og
BA 767 til LHR og et kurs på hovedkontoret til BA i morgen.

Og Thomas, er litt spent på load i i TP systemet. Men tror at det det skal få konkuranse fra et annet system på huset - Troya - det lille jeg har sett så kan det være litt spennende :-)

S
 
God morgen fra hovedstaden!

I dag blir det en rolig dag på kontoret. Skal sjekke inn morgendagens SK4104 (OSL-BOO) om litt.

I kveld blir det Anne Kat Hærlands show på Latter :) Samboer overrasket med billetter i bursdagsgave.

Ha en fin dag forumister!

_wt_nett_011008_jpg_858649x.jpg
 
Last edited:
Endelig onsdag? Hadde det bare vært endelig fredag så!!

Kontordag, månedsavslutning, mye å gjøre, lenge til lunsj, lenge til kvelden.....

Det er derfor jeg drikker!

BF:cool2
 
På jobb i regnværet, kjempetrivelig! :8:

Og Thomas, er litt spent på load i i TP systemet. Men tror at det det skal få konkuranse fra et annet system på huset - Troya - det lille jeg har sett så kan det være litt spennende :-)

- Ja, loaddelen er vel det eneste vettuge med det TP systemet, C/I delen fikk jeg aldri noe dreis på :lol:
 
Go formiddag fra Trondheim

Sola skinner her , ser ut som det blir en fin høstdag :D

Blir nok litt CL-kamper idag, nytes med en kald pils. Velbekomme :) :)

Ha en strålende dag forumister :nor :nor :nor
 
God morgon från Uppsala,

Efter en 12,5 timmars examen igår tar jag det vääääldigt lungt idag. Planen är att läsa lite och städa i lägenheten och kanske gå en tur. Arbetar "sunrise" i morgon så det blir en tidig kväll.
 
Da var endelig ukens siste arbeidsdag kommet godt i gang. Det blir nok sikkert en sein kveld på meg, men ettersom sete 6A til LCY nå er booket til i morgen tidlig, så skal jeg heller stå i det. Nå er det bare å lade skikkelig opp til en heisahelg med fyll, fotball, poker og morro i Nottingham. :)
 
God formiddag frå Fjord1 Buss Møre!!:) Her er første dag i den nye jobben - spennande å prøve noko nytt. Har kontor under innflygninga til HOV, så heilt flyfrittt vert det jo ikkje..:)
 
God formiddag frå Fjord1 Buss Møre!!:) Har kontor under innflygninga til HOV, så heilt flyfrittt vert det jo ikkje..:)

Vel, nesten flyfritt blir det vel, for det er vel ikke mange bevegelser på HOV?

BF:cool2
 
Og da kom det endelig beskjed fra LIS

Det blir 3 ukers pendling til LIS.... 3 uker fra 13.10.

Kanskje jeg skulle vurdere å ta en titt på innsjekksystemet til TAP før jeg reiser....

Da er det bare å sette kursen for OSL og få sjekket inn på BA767
(Kan desverre ikke sjekke inn på nett på utreisen, da jeg pr nu står på venteliste. Men hjemreisen i morgen er heldighvis bekreftet)

S
 
God dag fra Mosjøen!

Har sløvet meg gjennom formiddagen og kjenner et snev av dårlig samvittighet her jeg fremdeles oppholder meg på sofaen. Men nå er det snart brutalt over. 8,5 timer @ MJF venter meg, så da er det bare å manne seg opp :)

Og da kom det endelig beskjed fra LIS
Det blir 3 ukers pendling til LIS.... 3 uker fra 13.10.

Med tanke på klimaet (og atmosfæren) i Lisboa tror jeg at jeg ville blitt der nede i tre uker. Ingen grunn til å reise hjem vel? ^_^

E!
 
Back
Top