• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Endelig: Nytt rutekart?

Flotte greier!

Men hvorfor tilbyr DY bare transitt på noen strekninger - fra TOS har de mange connections, men ikke til fx DUS. Jeg har en kamerat derfra som sikkert hadde satt pris på det, siden han ble bitt av fjellbasillen. Pga for få frekvenser videre? Mange av viderforbindelsene flys da heller ikke hver dag.
 
Det koster med transitt også følger det med en rekke krav selskapet må innfri til pax. Så at et lavpris selskap har dette er egentlig ganske bra.

Men tilbake til kartet, dette er slike kart alle selskaper burde ha :clap

Mye bedre enn den dritten AA har :(
 
Begrepet Transitt... betyr ikke det at det er med mellomlanding i samme fly..? Mener bestemt at begrepet Transfer skulle vært benyttet.. arrester meg gjerne..

Transit = samme fly videre
Transfer= overføring i nytt fly

:question:
 
Se der ja, den der var ikke dum.

Veldig fin til drodling, når man ikke helt hva eller hvor man vil.

Minner litt om flights.google.com, som jeg også synes gjør den jobben bra!
 
Back
Top