El Al Israel Airlines 737-800 vinglets

B767

ScanFlyer Gold
bilder av flyet..
 

Attachments

  • elal ved terminal.jpg
    elal ved terminal.jpg
    74.3 KB · Views: 66
  • elal gate 15.jpg
    elal gate 15.jpg
    83.2 KB · Views: 65
  • elal taxer 1.jpg
    elal taxer 1.jpg
    106.9 KB · Views: 66
  • elal taxer 2.jpg
    elal taxer 2.jpg
    118.2 KB · Views: 60
  • elal taxer 3.jpg
    elal taxer 3.jpg
    129.1 KB · Views: 57
  • lh taxer.jpg
    lh taxer.jpg
    144.7 KB · Views: 26
Bra bilder dette her, men kunne kanskje zoomet mere inn på flyene eller cropa dem litt mere.

Airbus 330.
 
hva menes med cropa ?


vel ja kanskje eg sko zooma inn.. men er ikke det risiko for å få for mye hvit lysfarge inn i bilden. ? man ser skyer og himmelen.. .. fine..
 
Jesus charter.

EDIT: Glemte å kommentere bildene dine B767. Fin serie og godt dokumentert. Ikke fullt så klare men vanskelig lys og kompaktkamera som gjør dette. Syns også flyene dekker litt lite av bildet. Men det er jo også smak og behag.
 
nah.. eg har betalt mye for den kameraen min ... blir nok årevis eg skaffer meg ny en.. sorry .. eg synes eg lager bra bilder nok.. synes bildene eg tok er fine.. det e bare bildene virker liten så dere synes flyene såg langt unna ut.....

ja eg filmet takeoff til elal... men det er en ekte filmkamera eg ska investeres først...

men eg setter uansett stor pris på komentarer til bildene mine.. eg kan seff prøve å forbedre...
 
men en ting ... pc skjermen har vel noe å si... ? noen skjermer kan virker ganske lys sterk.. og noen svak..

på mine bilder kan eg se bildene virker litt mørkt.. men hos vedes bilder.. veldig lys.. men hvis eg ser bildene på skrå fra nedover opp.. så kan eg se de fargene som ikke e vist på når eg ser på skjermen rett fram i rett vinkel..


håpe dere skjønner forklaringen min
 
Originally posted by Twin Otter

Originally posted by Vede

Jesus charter.

Hva menes med "Jesus Charter"?
Etter all sansynlighet en eller annen religiøs organisasjon (prøver å være litt politisk korrekt her :) ) som skal på 'pilgrimsreise'/ferie til Jerusalem og omegn
 
Originally posted by B767
men eg setter uansett stor pris på komentarer til bildene mine..

OK! Da slenger jeg meg på med litt konstruktivt! De 2 første bildene er litt ulne- mulig du ikke har holdt kamera stille nok- etter min mening er de ikke severdige! Resten er klare og fine med flott lys! Kanskje litt bratte bakker her og der! Jeg er ening med Airbus 330- du bør kroppe bildene, du har med alt for mye luft, bildene vil bli mer interessante og severdige om vi får flyene "nærmere". En IXUS 800 skulle ha nok pixler til å kunne kroppes en del inn uten at det forringer kvaliteten, når de er så skarpe som flere av dem er!

IXUS er godt nok om om du ikke får for stor avstand til objektet, bare se på bildene til vår venn på CPH, så ingen grunn til å bytte kamera før du er klar for det! Men vær kritisk mot deg selv og sil ut slike som ikke er i fokus. Vet det er vanskelig, men .... :smile2
 
Originally posted by Vede

Originally posted by valen

Nydelig logo på den israelitten!!!

Har Norwegian noe å lære her? ^_^

Ville faktisk ha sagt motsatt.... Synes ikke liveryet til EL AL er no tess! Vær så uenig du vil, men det er nå min mening! ;)
 
Back
Top