• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

LN-MEH

ScanFlyer Gold
Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

Her er noen bilder av nok en A310 her oppe. Det er snakk om Blue Line sin Airbus A310-325 F-HBOY. Det er ex. Delta N835AB, har også vært hos Air Jamaica og Air Maldives med samme reg. Hos Biman Bangladesh som S2-ADH. Ble levert til Blue Line for nøyaktig 2 måneder siden og fikk da altså reg'en F-HBOY. Delta overtok flyet nytt den 31/3-1993. Flyet var her i forbindelse med bytte av passasjerer på cruiseskipet "Adriana III". Først et ventebilde av Tromsø Flyklubb sin "nye" LN-FAW som tok av like før Airbusen landet.
023-1-1.jpg


026-1-1.jpg


027-1-1.jpg


028-1-1.jpg


052-10.jpg


056-1-1.jpg


071-1-1.jpg
 
Last edited:
Re: Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

Lekker sak det der
Minner litt om Abramovitsch sin B763
Bra bilder, LN-MEH
 
Re: Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

Flotte bilder, og ja som Leorim sa, saa minner den endel om Abramovitsch sitt fly, men han sitt hadde litt kulere over-all paint job..
 
Re: Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

Aahhhh A-310 er absolutt min favoritt, det står faktisk en på Osl nå (mill)
Fine bilder fra Tromsø :D
 
Re: Blue Line på besøk i Tromsø 26/6...

Flotte bilda MEH. Lekker sak en A310. Flott fly.;):)

Flott vær var det også da den ankom TOS.
 
Back
Top