• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Austrian 52 Tokyo-Wien med avhopper fra OL om bord

B350ER

ScanFlyer Blue
Da er Austrian flight 52 på vei fra Tokyo med avhopperen Krystina Timanovskaya om bord. B772 maskinen passerer Moskva om en times tid og, ruta går egentlig på innsiden av Hvitrusslands nordlige grense. Tipper kursen blir endret litt i det området.
 
Selv om alle gjennomskuet forklaringen m/Ryanair,
Så hadde den ikke funka på et fly nr. 2!

Har ikke fulgt med på FR24 så mye i det siste, men flyver ikke de fleste europeiske flyselskaper utenfor Hviterussland nå da!?
 
Likevel litt spennende om Putin ville gjøre Hviterussland en vennetjeneste.

Moderator: Litt pussig at "God mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag eller søndag fra NN" ikke havner i "småprat", slik som denne?
 
Back
Top