• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Annenhvert SAS-fly forsinket til Alta

Det er nesten for utrolig at man i dette forum skal diskutere enhver forsinkelse som står i dagspressen, men hvis det er ønskelig skal man sikkert klare å pøse ned forumet med forsinkelser av alle selskap fra alle destinasjoner med spm om HVA SKJER?

Skulle det være noe spesielt, klart man kan stille spm, men på en helt vanlig forsinkelse burde forumet være spart for alle spm om HVA SKJER og HVORFOR.

Beklager utbruddet, men klarte bare ikke å la være.

/Skyhigh
 
Back
Top