Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Det er bilder fra TLS hvor Airbus er i gang med å montere MSN331,
Har du sett det bildet, eller har du bare hørt det noe sted?
https://forum.flyprat.no/showpost.php?p=1161803&postcount=13Har du sett det bildet, eller har du bare hørt det noe sted?
SK sin første er MSN358, så med 11 (er det vel de produserer i måneden?)
Halen var nylig observert utendørs i Hamburg, klar for transporten ned til Toulouse
https://twitter.com/Tobias_Gudat/st...80.boards.net/thread/2483/a350-900-msn358-sk1
Er vel nesten ingen long-haul maskiner som leveres uten "connectivity" i 2019...Ferdig med skiboks montert...![]()
Og det er vel den endelig bekræftigelse på at SAS IKKE har ny bemaling på den først leveret A350..
Hilsen Ole
Motorene kan vel fortsatt bli lyseblå....
Det verken bekrefter eller avkrefter noe som helst. Flyet er jo ikke malt engang. Bare at halen trolig ikke endres, men selv ikke det kan man fastslå 100%
Hvor det sto å lese husker jeg ei, men det ble ihvertfall sagt at endringene primært skulle gjelde motordekslene (blå) samt eventuelt fronten på flyet.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.