Problemstillingen stempel fra Israel og muslimske land er relativt kjent så det var ikke målet med denne tråden. Jeg var mere ute etter andre kombinasjoner som få er klare over. At man måtte besøke Azerbaijan før Armenia om han hadde tenkt besøke de landene oppdaget jeg ved en tilfeldighet, de var ande slike overraskelser jeg var ute etter.
Ellers hadde jeg hatt mange grensepasseringer i USA med stempel fra Cuba uten noen problemer. Det er borgere av USA som kan få problemer med det.
Husker ikke hvilket land jeg nylig var i hvor man fikk et skjema å flylle ut på flyet. Der skulle de vite alle landene jeg hadde vært i de 2 siste årene, hva jeg gjorde der og datoer for inn og utreise. Det hadde vel 2 linjers plass. Skrev bare "too little space" og ble ikke spurt mere ved passkontrollen.