Re: Hvem bør ha krav på god beinplass på economy?
Tror Ryanair har fått en hver passasjer der til å gå lei på seg selv. Men når de tilbyr flybilletter til 20 kroner rundt om i Skandinavia, så er det vel ikke mye annet enn kun flyturen man skal kunne forvente å få.
Re: Nye serveringssteder paa Gardermoen
Hmm, det kan virke som om at du har rett. Sånne "billigkjeder" har ikke veldig mye der inne å gjøre, virker det som. Skulle gjerne hatt McDonalds eller Burger King der, men det skjer nok ikke med det første.
Re: Den store aprilspøk-tråden 2011
Hehe, mest sannsynlig er det der en spøk, ja.
Den ultimate flyspøken må jo være å si at du har en bombe ombord på flyet - og ødelegge for alle passasjerene. Klassisk spøk som en idiot kan klare å utføre på en dag som denne. ;)
Nei, det skjønner ikke jeg heller. Men de har vel regnet frem og tilbake på det.
Ser uansett ut til at VM i Quatar skal bli spekket med veldig mye ny teknologi, spesielt innenfor reisebransjen. Har jo lagt til rette for en hel del hurtigbåter fra A til Å.