PDA

View Full Version : Gruppebestilling til Island


flyKSU
07-01-2011, 10:36
Hei.

Jeg og geofag-klassen min skal til Island på tur til våren, og jeg fikk velta over meg ansvaret for å fikse flybilletter :rolleyes: Siden vi er drøyt 20 stykker ble det litt verre å bestille på nett, så jeg håpte det var noen WIAS eller SAS-guruer her inne som kanskje kunne hjelpe oss med en rundtur KSU-KEF-KSU. Send meg PM for detaljer. :)

Takker og bukker på forhånd,
Mvh. Jomar Sæterøy Maridal

:)

PhilipNH
07-01-2011, 11:01
Hei!

Etter et raskt søk hos Icelandair, fant jeg denne:
http://icelandair.no/offers-and-bookings/group-booking/

... og denne på SAS:
http://www.sas.no/no/Tilbud-og-priser/Priser/Gruppereiser/

Håper at de kan være til nytte! :)

Discus
07-01-2011, 12:29
...så jeg håpte det var noen WIAS eller SAS-guruer her inne som kanskje kunne hjelpe oss med en rundtur KSU-KEF-KSU....


Det er jo også mulig å spørre WF-chaten om de er behjelpelige med slik.

Polaris
07-01-2011, 14:09
Fy faen så urettferdig! :p

// hilsen geostudent gjennom ørtogførti år men har aldri fått et rødt øre til å dra til Island.

flyKSU
07-01-2011, 14:18
Takker for det, sendt en forespørsel til SAS, som hadde den beste rutetabellen til Island for oss som kommer nedover fra KSU. Har fått et overslag tidligere, men så har det vist seg at det er billigere å bestille selv på nett. Men med maksimalt ni reisende pr. booking er det litt risky business dersom det ikke er nok ledige billetter til den prisen. Derfor lurte jeg på om det var noen her med litt innsikt som kanskje kunne hjulpet oss å få det til billigst mulig :)

Fy faen så urettferdig! :P

// hilsen geostudent gjennom ørtogførti år men har aldri fått et rødt øre til å dra til Island.
Ikke vi heller du, men vi har vært jævlig drevne på kjekssalg og varetellinger, så ungdomsskolene rundt omkring her i byen har tapt mye spare-til-klassetur-terreng til oss på tredjeåret VGS :D

DY1503
07-01-2011, 16:24
Det er ikke mulig å chartre et fly da ? Låne flyet til Krohn air en tur til island og tilbake ?