PDA

View Full Version : Flyhistorie nr.15


vingtor
21-03-2010, 12:23
http://www.flyhistorie.no/images/Forside_15_200pix.jpg

Flyhistorie nr. 15 vil være på vei til abonnentenes postkasser kommende uke. Av innholdet vil vi nevne:

CF-104 Starfighter i Luftforsvaret
Tiger Moth 145 og brødrene Mohr
Spitfirepilot Halvor Elias Bjørnestad
SR-71 i Bodø
Lippisch Grüne Post LN-EAH
Luft-til-luft-raketter i 1916
F-16 30 år i Norge
Maskottfigurer på Starfighter
Modellfly – CF-104 i 1/72 skala
Biggles i Norge
Flymuseer i Istanbul

Pris på årsabonnement (4 nummer) er 280kr. Dette bestilles enklest ved å betale inn beløpet på kontonummer 8902.12.41645. Send gjerne også en epost til abonnement@flyhistorie.no.
Eldre nummer kan bestilles fra museumsbutikken på Norsk Luftfartsmuseum i Bodø. Tlf. 75507850 / Fax. 5507883, epost: butikk@luftfart.museum.no.

Bladene selges også på Flysamlingen på Gardermoen, Flymuseene på Sola, i Bodø og på Tolga, dessuten hos Smallsize Hobbylands butikker.

Nils (redaktør)
www.flyhistorie.no

Fly high
21-03-2010, 13:29
Strålende - jeg gleder meg til å få dette bladet i postkassa igjen!

Og hvis det i det hele tatt er noen her i forumet som enda ikke abonnerer, anbefales det på det varmeste. Flyhistorie serverer noe for enhver om man så bare har et snev av flyinteresse. :up:

(Nei, jeg har ikke fått avslag i abonnementet, og jeg er heller ikke knyttet til redaksjonen av bladet på noen som helst måte! :D )