PDA

View Full Version : Hotelltips i Washington DC?


LCH
03-01-2007, 09:38
Jeg skal tilbringe en ettermiddag og natt på Dulles på vei til midtvesten, noen som har hotelltips? Utsikt til apron/rullebane er helt klart et pluss, ellers stiller jeg ikke rare kravene annet enn at det må være shuttle service til flyplassen, men det har vel alle. Skal også tilbringe to netter i sentrum, noen som har gode og rimelige tips der? Blir fra lørdag kveld til mandag morgen, så det er ganske mye rimelig tilgjengelig, søndagen skal brukes til sightseeing rundt The Mall, så noe i nærheten av det hadde vært bra.
Har funnet to hoteller som ser reimelige og bra ut, The River Inn og Club Quarters, noen som kjenner til disse?

Tommy777
03-01-2007, 09:49
Det er vel Hyatt som er flyplass hotellet på IAD.

Her er en kraftig liste over alle hotellene i nærheten, alle med Shuttle IAD Hoteller (http://www.metwashairports.com/dulles/airport_services/passenger_services/nearby_hotels)

LCH
03-01-2007, 11:09
Takker! Det ser ut som om det er Marriott som ligger inne på flyplassen, mens Hyatt ligger like ved trafikkmaskinen inn dit. Marriott ser ut som en relativt lav bygning, tviler derfor litt på utsikten. Da ser Hyatt bedre ut.

EB
03-01-2007, 11:38
Hyatt er veldig bra!!!