View Full Version : God morgen fra OSL
God morgen fra OSL. Dette er bare altfor tidlig for et B-menneske.
Loungen var ikke åpnet når jeg kom engang.
Men har funnet meg et stille hjørne ved Nortland ved gate E10. Litt kaffe, Farris og en Croissant burde være passende når man skal ut å fly Hop!
Ikke like passende som en makron, men det hadde de ikke.
Ha en fin en
God morgen fra Ris. Hvor ble det av solen??? Snart klar for en økt på Bryggekontoret. Ha en bra tirsdag her eller der - med eller uten makron:-)
Concorde98
30-05-2017, 06:00
Morn fra Lillestrøm. Her er det en vanlig travel arbeidsdag som står på programmet. Men bare tre dager til fredagsfri og flyturer igjen!
Ha en fin en alle sammen! God tur til de som skal fly i dag.:)
ATC-flyradar
30-05-2017, 07:18
Good mornings fra Oslo nord - startet jobben på kontoret kl 06:50 og kan avsluttes ved 15 tiden og får håpe at været holder seg unna regn - det er grønt nok ute.
Ha en flott dag videre.
Jan
Mårn fra Kokstadflaten. Tåke her i Bergen, så jeg ser nesten ikke flyplassen...
Mornings fra trikken. Lett regn her i hovedstaden, men slapp akkurat styre med paraply og slikt. Vanlig dag på jobb før vi skal kikke på noe eiendomsmasse i ettermiddag. Dog mer av nysgjerrighet enn reelt håp om kjøp. Ha en fin dag
Elefantene har allerede begynt å klage heftig på La Premiere loungen. Det er null gummibjørndispenser, ikke noe Colaskap... ingen fristende kakefat. Bare masse mennesker som er helt stille og føler seg viktige.
Må si meg litt enig. Luksuriøst men kjedelig. Vi vurderer å rømme til den vanlige loungen isteden.
Tror La Premiere er litt for "nose-up" for oss. Ihvertfall enn så lenge. :/
Morn frå Trondheim. Då vart jaggu billett til StoreUtlandet Australia i oktober booka. Grula meg (Karsten&Petra-referanse...) mtp. ungar og greier. China Southern blir nytt selskap i boka. Dei let oss reservere seter ved booking, det set eg stor pris på.
Elefantene har allerede begynt å klage heftig på La Premiere loungen. Det er null gummibjørndispenser, ikke noe Colaskap... ingen fristende kakefat. Bare masse mennesker som er helt stille og føler seg viktige.
Må si meg litt enig. Luksuriøst men kjedelig. Vi vurderer å rømme til den vanlige loungen isteden.
Tror La Premiere er litt for "nose-up" for oss. Ihvertfall enn så lenge. :/
Må vel være mulig å fa tak i noe Cola og gummibjørn hvis du spør pent.
Urgh mmmm tbthhh ... ettellerannet morgen ...
Vekket 0545 av en som ikke ville gi seg så da var det ingen nåde. Regnet i natt så godt og vått ute. Første arbeidsdag på to og en halv uke, så det blir nok litt av et sjokk. Men først en tur til legen hvor en ung dame skal prikke litt i meg. Får meg til å tenke litt på da Rick Wakeman var hos legen for full overhaling. 'Slapp helt av', sa legen. 'Det er helt normalt å få ereksjon i denne situasjonen'. 'Men jeg har da ikke det', sa Rick. 'Nei', sa legen, 'men det har jeg'.
ForeverSAS
30-05-2017, 21:09
God kveld fra Snillfjord. :)
Flott vær, det kan en like. Skulle egentlig ha rundet av dagens dont med treningstur oppi en trimkasse, men tror ikke jeg orker. Har hjulpet det moderlige opphavet med støvsuging, støvtørking, rydding++++ for å gjøre klart til morgendagen, men så kom man da i mål også.
I morgen bærer det ut og av sted i umenneskelig tid til meg å være. Det satses på avreise til Malm senest klokken 07.30. Noen vil aller helst avsted klokken 7, men satser på at veto-retten har kommet til sin rett( sånn halvveis i det minste ).
Ha en fortreffelig aften! :)
Fyyyyyyyyyyy flaaaate!!! La Premiere i 77W var sykt bra. Har aldri opplevd Makan til flight.
Har spist som en hest. Drukket. Sovet. Og gjentatt. Så bra mat at jeg har spist nesten hele menyen.
Og crew spurte hele tiden (med tung Fransk aksent); "soooo, how is zis compered to British Airways, huh? We will zee you again, no?"
Skal aldri fly på noen annen måte!!!!