View Full Version : God onsdag
God morgen fra hovedstaden. Dagens etappe på E18 venter. Et vennepar kommer på besøk i kveld for middag og fotball. Alltid greit med en unnskyldning for å ta en tur til Strøm-Larsen, selv om kona mener jeg raider butikken.....sånn apropos og kaste stein i glass hus. Ha en fin dag
sirpjalle
25-06-2014, 06:52
God morgen fra Forus!
Da var det blitt onsdag gitt. På jobb har man vært en liten stund, så nå tenker jeg at det bllr litt skumlesning av forum før man fortsetter på dagens donter.
Ha en fin en! :)
Fin onsdag fra Sola, fortsatt like strålende her :)
Intet nytt å melde.
Ha en flott onsdag da
Flott onsdag fra Trondheim
Været er bra nok til å kjøre to-hjuling til jobb og da er jeg fornøyd. Overtid i kveld,noe som gjør at jeg går glipp av Argentina-Nigeria....bummer, men noe må man da ofra av og til.
Blir en lang dags ferd mot natt.... :( :(
Ha en fin onsdag :) :) :)
ATC-flyradar
25-06-2014, 08:13
Oy sitter nå får meg innflygningen med SAS sin Airbus A330-343X fra EWR denne morgen - flott å se på i den den går inn ILS område og får en flott finale til å lande 01R eller 01L -
Ha en god onsdag.
Jan
God onsdag fra Helsinki, hjemreise i dag med 14:45 flyet. Har spist frokost, så får vel kanskje pakke sammen og sjekke ut og vandre litt rundt før jeg tar bussen ut til Vantaa?
Og hva etterfølger skinketirsdag??? JO - skinkeonsdag. En forbaska helligdag blant de gamle Babylonerne, der man holdt senga litt ekstra lenge før man satte seg og gryntet surt i kaffen.
Ha en flottere dag
God formiddag fra prærien. Solen skinner i dag også - kanskje det blir utelunsj?
Da var man her i SAS kantina på HEL, patetisk dårlig lounge vil jeg si. Liker bedre de i det ordentlige Skandinavia.
God dag fra SVG
Her sitter man og blomstrer før man skal til BGO og ut med hjulvisp i ettermiddag.
Fant nettopp ut at man hadde glemt igjen en minnepinne på kontoret, men heldigvis var det noen der som kunne sende meg det jeg trengte på mail. Urutinert...
Det er fortsatt strålende vær her i området, håper bare at det blir det der jeg skal også.
Ha en fin dag forumister :)
G'moorgen .. tilbake på jobb etter 10 dager fri. Heavy heavy heavy ....
Solen skinner blant truende skyer. Så da blir det nok litt bulder og brak i dag også. Intenettet virker 100% stabilt etter reperatørbesøket .. begynte å bli lei av vpn-hakkingen ..
God kveld fra 23 bussen, sauna edition... En liten arbeidsøkt unnagjort og man ser også at man har fått tilbake de få tusenlappene jeg betalte i inntektsskatt i fjor. Skal nok ikke bli vanskelig å få brukt de