Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
... Noen har tatt tråden "min" ut på en langdistansetur...noe som også er helt greit - men da må man ikke bortforklare hva tråden handlet om.
Super nice. Hvad med cph ikke noget der?
HI-FLY CS-TFZ gikk ifra Gatwick til CPH i sted men under HIFLY rutenr så hvem som har leid den inn er jeg ikke sikker på
- som BLX909P, har altså intet med DY eller D8 å gjøre. Det har heller ikke CS-TQP eller CS-TFZ hatt i det siste.CS-TFX 340-500 på vei, ETA 01:30
CS-TQP hifly 332 har fløjet ind ud af cph de sidste par dage for dy blandt andet kgs ibz nu på vej til Arn idag som ny 89xx
DY4202 fra Alicante til ARN, iflg FR24 ..
Ser det blir F100 på nesten alle rutene fra OSL til SVG, BGO og TRD i juli. 737-kapasiteten trengs tydeligvis mer på andre ruter.
Espen
Ser det blir F100 på nesten alle rutene fra OSL til SVG, BGO og TRD i juli. 737-kapasiteten trengs tydeligvis mer på andre ruter.
Espen
Vet du hvilke maskiner som kommer på de rutene ? Hvor mange har de leid inn
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.